skocz do treści skocz do menu

Teraz Mazury

terazinfo.pl

Inne serwisy Teraz


/

Powrót do listy

Karczma Stary Młyn


Informacje ogólne

pensjonat
cały rok
Giżycko
nad jeziorem, wieś
Upałty 2, 11-500 Giżycko
0 87 429 2718
http://www.karczma-upalty.com
mlyn@karczma-upalty.com
10
2

Cennik

70.00 PLN
140.00 PLN
Nie
Nie
Tak

Odległość od

100 m
7 km
7 km
10 m
1 km

Udogodnienia

  • Łazienka w pokoju
  • Telewizja
  • Dostęp do internetu
  • Parking

Opis

Stary Młyn - to karczma położona w urokliwym miejscu - nad samym jeziorem, w środku mazurskiej wsi Upałty, przy trasie Giżycko - Suwałki (6 km od Giżycka.)
To idealne miejsce, gdzie można dobrze zjeść, a przy okazji zrelaksować się i odpocząć w otoczeniu pięknej przyrody. Serwujemy tu staropolskie potrawy - same mazurskie smakowitości.
Nasi goście ze stylowo urządzonych pokoi  mogą też delektować się pięknem mazurskiego krajobrazu. Z tarasu widokowego można podziwiać zachody słońca, odbijające się w lustrze jeziora. A wszystko to w niepowtarzalnym, intymnym klimacie, który tworzą stary, ponad 100-letni młyn, stare meble i  zgromadzone we wnętrzach młynarskie pamiątki.
Zapewniamy też naszym gościom parking, najmłodszym oferujemy plac zabaw, gdzie można miło spędzić czas.
Karczma "Stary Młyn" to również doskonałe miejsce do organizacji wszelkiego typu imprez, przyjęć okolicznościowych i szkoleń. To także niepowtarzalna możliwość spotkania z atmosferą  mazurskiej wsi.
Smakowite dania, staropolska gościnność, rodzinna atmosfera, cisza, spokój, nieskażona przyroda - to wszystko czeka na naszych gości w Karczmie "Stary Młyn" w mazurskiej wsi Upałty.

Powrót do listy

  • Polecamy: